Hakkımızda

Bağcılar evden eve nakliyat firmamız, iki binli yılların başında İstanbul merkezli bir firma olarak sektöre adım atmıştır. Gelişen ve değişen teknolojiye her daim ayak uyduran firmamız, her geçen zaman içerisinde kendisini geliştirerek günümüzde sektörünün saygın firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Firma olarak kalite ve güveni daima ön planda tutan Bağcılar evden eve nakliyat, yıllardır bu hedefler doğrultusunda ilerlemektedir. Firmamız işin de gerekli eğitimi almış son derece tecrübeli personel kadrosu, yenilenmiş son teknoloji ekipmanları ve nakliyat için uygun olarak tasarlanmış geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere ülkemizin dört bir yanına hizmet vermektedir. İstanbul merkezli olmasın dan dolayı öncelik olarak İstanbul halkının taşınma sorularını çözmektedir.

Firmamız geçmişten günümüze kadar şehiriçi ve şehirlerarası olmak üzere bir çok hizmet sunmuştur. Hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön plan da gözeten firmamız, müşterilerinin beklentilerinin farkında olup yıllardan edindiği tecrübe sayesinde %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Kalite ve güven anlamında en ufak taviz vermeyen firmamız, zamanı en aza indirerek eski evinizi yeni evinize taşımaktadır. Bağcılar evden eve nakliyat firmamız, farklı bir çok alan da hizmet vermekte olup başlıca müze, ofis, piyano, büro, banka, fabrika, askılı tekstil, evden eve ve asansörlü taşımacılık hizmetleri vermiştir.

Firma olarak oldukça tecrübe sahibi olup işimizin ciddiyetinin ve sorumluluğun farkındayız. İşimizi gerektiği gibi yapıp nakliyatın sonunda müşterilerimizin %100 memnuniyet ile ayrılmalarını sağlamak en temel hedef ve gayemizdir. Saygı ve hizmette kusursuz bir görüntü ortaya koyan Bağcılar nakliyat, değerli eşyalarınız konusunda gerekli tüm güvenlik önlemelerini almakta olup en kısa süre içerisinde evinizi taşıyacaktır. Hizmetlerimiz arasında depola, ekspertiz hizmeti ve sigorta hizmetleri de bulunmaktadır.

Bağcılar evden eve nakliyat firmamızla dilerseniz iletişim kurabilir, firmamız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyat konusunda iletişime geçerek uygun fiyat garantisi alabilirsiniz. Firmamız her bütçeye uygun olarak nakliyat hizmeti sunmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için sitemiz üzerinde yer alan numaralardan birini kullanabilirsiniz.